Връзки

Новини за ЛОКОМОТИВ / новини

25 Ноември 06, 23:51
Локомотив (Сф) победи Черноморец – Бургас (Сф) със 7:0
София. Софийският Локомотив приключи есенния полусезон с убедителна победа със 7:0 над последния в класирането Черноморец – Бургас (Сф), предаде репортер на Агенция “Фокус”. “Железничарите” имаха известни трудности през първата част, след която малко изненадващо резултатът бе само 1:0 в тяхна полза. В 41-ата минута се разписа Цветан Генков. След почивката възпитаниците на Стефан Грозданов заиграха по-концентрирано и отбелязаха нови шест попадения. Точни бяха Кристиян Добрев (47’), Саша Антунович (51’, 77’), Цветан Генков (58’), Стефан Дончев (79’) и Димо Атанасов (87’). За локомотивци това бе десети успех в шампионата, като той им осигури третото място в класирането. За изминалите 15 кръга това е третата най-убедителна победа, след като в петия кръг Левски разби Марек с 8:0 в Дупница, а миналата седмица Берое срази със същия резултат Черноморец – Бургас в София.