Новини за ЛОКОМОТИВ / новини

Вземи в gLOG
15 Септември 06, 18:55 / Автор: madridd
Георги Марков: Можем да отстраним Фейенорд
София. Защитникът на Локомотив (София) Георги Марков заяви след равенството 2:2 с Фейенорд, че холандският гранд с нищо не е превъзхождал неговия тим и че "червено-черните" все още имат шансове за реванша. "Съдията повлия малко на крайния изход на срещата. Според мен нямаше дузпа, но ще гледаме видеозаписа, за да преценим дали е имало нарушение. Важното обаче е, че отборът игра добре и заслужаваше да победи. Локомотив играе добре във всеки един мач, но днес концентрацията беше на по-голямо ниво, все пак играем за УЕФА. Заслужавахме да победим, след като второто полувреме изтървахме толкова много положения, но не успяхме да отбележим гол. Имаме сили да отстраним Фейенорд, шансовете са 50:50. Ще изиграем там един добър мач, няма да се предаваме до края и ще играем, за да влезем в групите. Дузпата ни пречупи. При 2:0 на полувремето можехме да се приберем и да постигнем доста по-добър резултат за реванша. Фейенорд не са чак толкова добър отбор, че да ни превъзхождат с нещо и да не можем да ги победим", каза железният бранител.