Връзки

Новини за ЛОКОМОТИВ / новини

09 Септември 06, 19:21
Черно море не успя да спре победния устрем на Локомотив (Сф)
Варна. Отборът на Локомотив (Сф) записа петата си поредна победа в първенството на България и заедно с ЦСКА дели първата позиция. Възпитаниците на Стефан Грозданов спечелиха изключително важни три точки в морската столица Варна, където “железничарите” надделяха над Черно море с 3:2. След точно половин час игра столичани излязоха напред в резултата, след като Марчо Дафчев изпълни перфектно пряк-свободен удар. До края на полувремето домакините успяха да върнат гола, след като Христов в 41-ата минута възстанови статуквото. Втората част на двубоя започна както завърши първата – с гол за “моряците”, които съумяха да обърнат срещата. Голът реализира Веселин Вачев, който се разписа в 51-ата минута. Младежкият национал Цветан Генков направи 2:2 в 66-ата минута, след като оставен непокрит засече едно центриране и опъна мрежата на домакините. В самият край на двубоя Цветан Генков се превърна в абсолютен герой за “железничарите”, след като отбеляза второто си попадения в мача, оказало се и победно. Двата отбора доиграха двубоя в числено намалени състави, след като само в интервал на 60 секунди Диян Дончев и Масена Моке получиха червени картони.