Новини за ЛОКОМОТИВ / новини

Вземи в gLOG
09 Септември 06, 19:20
Локо (Сф) продължава напред с пълна пара
Евробоецът Локомотив (София) спечели драматично с 3:2 при визитата си на Черно море в мач от 5-ия кръг на „А” група и продължава да е с пълен актив от 15 точки. Играчите на Стефан Грозданов сътвориха обрат след почивката, когато по едно време губеха с 1:2 и бяха с човек по-малко. Заради втори жълт картон Диян Дончев от гостите пое преждевременно към съблекалните. Точно тогава обаче Масена Моке от Черно море симулира и реферът Димитър Димитров-Каубоя го изгони. След това националът Цветан Генков реши крайния изход с два гола в последните минути. Още през първата част Калоян Караджинов от Локо получи контузия и беше заменен. Поражението е трето за варненци, начело на които е бившият наставник на „железничарите” Ясен Петров.

ЧЕРНО МОРЕ – ЛОКО (СФ) 2:3
0:1 – Дафчев (30)
1:1 – Христов (41)
2:1 – Вачев (51)
2:2 – Генков (66)
2:3 – Генков (79)