Новини за ЛОКОМОТИВ / новини

Вземи в gLOG
25 Август 06, 10:15 / Автор: madridd
Локомотив (Сф) се класира за първия кръг на УЕФА след победа с 4:0
София. Локомотив (Сф) стана първият български тим, класирал се в първия кръг в тазгодишната надпревара за Купата на УЕФА. На стадион “Българска армия” “железничарите” постигнаха очакван успех над израелския Бней Йехуда. Момчетата на Стефан Грозданов се наложиха с 4:0 и с общ резултат 6:0 продължават в следващата фаза на турнира. Локомотив (Сф) започна силно срещата от самото й начало и взе инициативата. В 22-ата минута Кристиян Добрев откри след изстрел извън границите на наказателното поле. Само четири минути по-късно Дагани от гостите извърши изключително груб фаул срещу голмайстора и заслужено получи директен червен картон. Малко преди края на първата част звездата на “червено-черните” удвои, след като остана сам срещу вратаря Ениеама. През второто полувреме българите отбелязаха нови две попадения чрез Калоян Караджинов. Той бе точен в 61-ата и 82-ата минути. Полузащитникът вкара два гола близнаци с глава. Така Локомотив (София) вече чака жребия за първия кръг на Купата на УЕФА, който ще се тегли днес в Монако.