Новини за ЛОКОМОТИВ / новини

01 Август 08, 22:42
ЛОКО СОФИЯ НАКАЗА АНКАРАСПОР
31 юли 2008 21:50

В последната си контрола от подготовката на отбора в Холандия Локомотив София победи с 2:0 Анкараспор.

Турците започнаха по-силно мача и в 8-та минута след центриране в наказателното поле на Локомотив Мерчимек засече топката с глава, но тя мина над напречната греда на вратата на Бонджулич.

В 19-та минута Златински стреля опасно от пряк свободен удар, но Токгьоз успя да избие топката в ъглов удар.

Две минути по-късно Дяков пусна на Шпишич, който центрира в наказателното поле на Анкараспор, след което Иванов стреля неточно и топката излезе в аут.

В 23-та минута Митев отбеляза гол, но е в положение на засада и попадението бе отменено.

През второто полувреме футболистите водени от Драгомир Окука играха много по-добре от своя съперник и логично стигнаха до победата.

В 62-та минута Дяков центрира от корнер, след което Дзаферович стреля с глава и прати топката в мрежата на Анкараспор.

В 90-та минута при бърза контраатака на „столичните железничари” Митев подаде на Джилас, който с хубав удар не остави никакви шансове вратаря на Анкараспор и по този начин оформи крайния резултат в срещата.